wtorek, 8 stycznia 2013

Share week.

Zabawa stosunkowo nowa, ale warta polecenia. Najprościej: chodzi o to, żeby podzielić się na jakimkolwiek kanale blogami i vlogami, które obserwujesz i uważasz za warte polecenia. Fajne? Bardzo. Tych, którzy chcą wiedzieć więcej, odsyłam tutaj.

1. Tattwa. Blog odkryty niedawno, ale pochłonął mnie od pierwszej chwili. Fajne, inteligentne teksty, okraszone dozą sarkazmu i dystansu autorki do samej siebie. No i Tattwa ma fioletowe włosy. Czego chcieć więcej?
2. MsRosieBea. Całkiem popularny vlog na YT. Śliczne rudości, dużo uśmiechu i błyskawiczne, proste makijaże. Przyjemnie się ogląda.
3. VENILA KOSTIS. Niby blog modowy, ale nie do końca. Przynajmniej ja nie wchodzę tam tylko ze względu na ciuchy. Dziewczyna jest fenomenalna- nogi do szyi, niebanalne stylizacje i tak! Znowu!- sarkazm. Warto poczytać jej notki. Nawet mówiąc o sesji zdjęciowej dla Reserved, używa autoironicznych tagów. Cud, miód, Venila.
4. Hania Komasińska Photography. Tutaj coś z fejsbunia. Mnie Hania absolutnie zauroczyła- nie dość, że nieprzyzwoicie utalentowana, to jeszcze prześliczna. Serio. Zobaczcie jej autoportrety- ja mogłabym patrzeć godzinami i rozważam wytapetowanie nimi ścian.
5. Raspberry and Red. Raspberry alias Weronikę zostawiłam sobie na koniec, doskonale wiedząc, że musi mieć miejsce w tej notce. Niech nie zwiedzie Was ostatnie miejsce. Ta dziewczyna to chodzący ideał. Widać, że się nie przebiera, nie 'pindrzy'- gdy oglądam jej zdjęcia, mam wrażenie, jakbym złapała ją gdzieś w drodze, jakby te zdjęcia nie były planowane. Każdy wpis okraszony jest tekstem- ja uwielbiam te długie, bo Raspberry posiada niewątpliwy talent do fajnego pisania. Po angielsku te teksty też nie tracą na wartości. Jeśli szukacie młodej, naturalnej, inteligentnej blogerki modowej- znaleźliście.


Nie lubię, kiedy notki są bez zdjęć. Postanowiwszy, że podkradać poleconym nic nie będę-
macie mnie. W fajnym swetrze.

1 komentarz:

  1. dzięki! 2. i 4. nie znam, już sprawdzam :)

    PS - w 2. zgubił Ci się link :) pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń